Pacific | Ортопедски душек со џебно жичено јадро | Almero

Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific
Pacific

Pacific

Навлаката на Pacific душеците е збогатена со алое вера, поради која ова ткаенина нуди чувство на мекост и свилен допир на Вашата кожа. Алое вера има хипоалергено и антивирусно дејство, па затоа смирува и обезбедува мирен и здрав сон.

Proizvod je dodat u vašu korpu!

Nastavite kupovinu

Рок на испорака 30 до 40 дена од денот на уплата.

Категории: Душеци


Сертификати:

ISO 9001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

Сертификат Oeko-Tex Стандард 100 гарантира дека сертифицираниот производ е тестиран за штетни материи и дека е безопасен за здравјето на луѓето.